Neohodnoceno

Dortová krabice s uchem 280/280/120

Tato dortová krabice je určena pro poctivé dorty běžných rozměrů. Uložíte do ní i zákusky, cupcakes nebo třeba cukroví. Je velmi pevná, praktická a jednoduše složitelná. Její velkou výhodou je také dobře uchopitelná rukojeť, díky které se vašim zákazníkům bude jednoduše přenášet.

Skladem
Kód: DU004-10
10,90 Kč 13,19 Kč včetně DPH 272,50 Kč / 25 ks
Kategorie: Papírové obaly
Délka: 280mm
Šířka: 280mm
Výška: 120mm
Materiál: Papír
Počet v balení: 25ks

Krabice není vyrobená z klasické lepenky, jak tomu běžně bývá, ale z litého papíru, který jí dodává pevnost a pěkný vzhled. I pod náporem většího dortu se nemůže stát, že by se protrhla nebo dokonce rozmočila či prosákla. Materiál je nepromastitelný a tudíž velmi praktický a zákazníci se tak nemusí bát o dobroty, které si od vás budou odnášet. 

 

Výhody dortové krabice s uchem 280/280/120 ?

✅ Moderní přírodní design

✅ Bez zápachu a příchutě

✅ Ekologický materiál

✅ Šetrná k životnímu prostředí

Dortové krabice jsou vyrobeny z přírodního papíru. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled jsou velmi oblíbené mezi restauratéry i mezi zákazníky.

V našem sortimentu nezapomínáme ani na jiné obalové produkty, neváhejte proto zamířit do dalších kategorií jako jsou třeba papírové tácky, talíře, které jsou vyrobeny z ekologického kraftového papíru.

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jejich správným tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.