Neohodnoceno

Dortová krabice s uchem 180/180/100

Tato menší dortová krabice nesmí chybět v žádném cukrářství či restauraci, kde se denně balí nejrůznější dorty, cukroví, zákusky nebo i chlebíčky a jiné pochutiny. Je jednoduše složitelná, velmi pevná a díky uchu se dá snadno uchopit a přenášet dle libosti. Zákazníci se tedy nemusí bát o gurmánské poklady, které si od vás budou odnášet.

Skladem
Kód: DU001-10
10,42 Kč 12,61 Kč včetně DPH 260,50 Kč / 25 ks
Kategorie: Papírové obaly
Délka: 180mm
Šířka: 180mm
Výška: 100mm
Materiál: Papír
Počet v balení: 25ks

Krabice je vyrobena z litého a pevného materiálu. Nemůže se tedy stát, že by se protrhla nebo dokonce rozpadla jako klasická dortové krabice. Zákusky či cukroví v ní budou perfektně sedět a nepřijdou k žádné újmě. Přenášení této krabice je velmi jednoduché a pohodlné. Zhotovena je v čistém a jednoduchém stylu, který si vaši zákazníci jistě oblíbí. 

 

Výhody dortové krabice s uchem 180/180/100 ?

✅ Moderní přírodní design

✅ Bez zápachu a příchutě

✅ Ekologický materiál

✅ Šetrná k životnímu prostředí

 

Dortové krabice jsou vyrobeny z přírodního papíru. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled jsou velmi oblíbené mezi restauratéry i mezi zákazníky.

V našem sortimentu nezapomínáme ani na další obalové produkty, neváhejte proto zamířit do dalších kategorií jako jsou třeba papírové tácky, talíře, které jsou vyrobeny z ekologického kraftového papíru.

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jejich správným tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.