Neohodnoceno

Dortová krabice s uchem 300/300/110

Největší ze všech našich dortových krabic je právě tato o rozměru 300x300x110. Není to žádný drobek a tak se do ní vleze pořádný dort nebo pěkná nálož zákusků či cupcakes. Je neuvěřitelně pevná, složíte ji dřív než napočítáte do pěti a navíc skvěle vypadá.

Skladem
Kód: DU005-10
10,90 Kč 13,19 Kč včetně DPH 272,50 Kč / 25 ks
Kategorie: Papírové obaly
Délka: 300mm
Šířka: 300mm
Výška: 110mm
Materiál: Papír
Počet v balení: 25ks

Využijete ji především k balení nejrůznějších cukrovinek, dortů, zákusků, chlebíčků a dalších pochutin, které vám přijdou na mysl. Krabice je vyrobena z litého pevného papíru a disponuje praktickou rukojetí, která usnadní její přenášení. Díky své pevnosti se nemusíte bát, že by se pod náporem jídla roztrhla nebo třeba rozmočila. Zákazníci si všechny vaše gurmánské poklady odnesou bez starosti a hlavně stylově.

 

Výhody dortové krabice s uchem 300/300/110 ?

✅ Moderní přírodní design

✅ Bez zápachu a příchutě

✅ Ekologický materiál

✅ Šetrná k životnímu prostředí

Dortové krabice jsou vyrobeny z přírodního litého papíru. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled jsou velmi oblíbené mezi restauratéry i mezi zákazníky.

V našem sortimentu nezapomínáme ani na jiné obalové produkty, neváhejte proto zamířit do dalších kategorií jako jsou třeba papírové tácky, talíře, které jsou vyrobeny z ekologického kraftového papíru.

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jejich správným tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.