Miska z cukrové třtiny 350ml
| Kategorie: | Misky |
|---|---|
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Cukrová třtina |
| Objem: | 350 ml |
| Tvar: | Kulatý |
| Typ: | Ekologické, Kompostovatelné |
| Účel: | Na polévku, Na salát |
| Velikost: | Malé |
| Výška: | 45mm |
| Průměr: | 130mm |
| Počet v balení: | 50ks |
| Počet v kartonu: | 1000ks |
| Položka byla vyprodána… | |
