1 hodnocení

Papírový menubox XXL s přepážkou 220x120x110

Velký papírový menubox využijete pro balení nejrůznějších pokrmů. XXL menubox je vyroben z pevného kraftového papíru, který je odolný vůči tekutinám i mastnotě. Uvnitř je box navíc oddělen pevnou přepážkou, díky které do něj bez problémů uložíte jídlo i s přílohou. Po vyhození je box rozložitelný.

Skladem
Kód: PB029-10
7,79 Kč 9,43 Kč včetně DPH 779 Kč / 100 ks

Papírový menubox ve větším rozměru vám umožní zabalit do něj téměř jakékoliv jídlo bez omezení. Uvnitř je box oddělen papírovou přepážkou, takže do něj můžete pohodlně uložit jídlo i s přílohou. Díky uzavíratelnosti navíc zůstane jídlo uvnitř déle teplé.

Je vyroben z pevného kraftového papíru, který se po použití lépe a rychleji rozkládá. Box v přírodní hnědé barvě u nás pořídíte bez potisku, ale i vyrobený na míru s vaším logem. Skládání našeho menuboxu je velmi snadné a rychlé, takže vás nebude zdržovat při přípravě jídla.

 

Výhody velkého papírového menuboxu:

✅ Univerzální použití

✅ Větší rozměry

✅ Ekologický materiál

✅ Lehký a skladný

✅ Minimalistický vzhled, který můžete snadno ozvláštnit logem

✅ Rychle složitelný

 

Myslíme i na jiné velikosti pokrmů, proto v naší nabídce naleznete také malý papírový menubox nebo naopak ještě větší papírovou krabičku s praktickou rukojetí.

Možná vás zaujmou i další možnosti eko balení, které nabízíme, například boxy z kompostovatelné cukrové třtiny.

 

♻️Ekologická stopa:

Jelikož jsou naše výrobky snadno rozložitelné, jejich používáním pomáháte šetřit přírodu. Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: