Neohodnoceno

Salátová miska 500ml

Salátová miska, která je určena nejen na salát! Zabalte zákazníkům vaše chutná jídla do této salátové misky vyrobené z přírodního kraftového papíru, která je mimo svůj stylový vzhled také šetrná k přírodě.

Skladem
Kód: PM010-10
3,33 Kč 4,03 Kč včetně DPH 166,50 Kč / 50 ks
Kategorie: Papírové misky
Hmotnost: 0.014 kg
Výška: 50mm
Průměr: 149mm
Objem: 500ml
Materiál: Papír
Počet v balení: 50ks
Počet v kartonu: 300ks

Praktická, velmi pevná salátová miska, která je vyrobena z přírodního kraftového papíru, díky čemuž je v přírodě lépe a rychleji rozložitelná. Svým objemem 500 ml se hodí zejména k podávání salátů, bowls, žeber, hranolek či jakékoliv dalšího jídla, kterému bude vyhovovat tento praktický rozměr. Její moderní přírodní design vaše pokrmy v očích zákazníků zajisté ještě více zatraktivní. Narozdíl od misek z plastu nezatěžuje přírodu těžko rozložitelným obalem a jejím používáním pomáháte šetřit životní prostředí. 

Výhody salátové misky 500 ml?

✅ Moderní přírodní design

✅ Univerzální rozměr

✅ Bez zápachu a příchutě

✅ Ekologický materiál

✅ Šetrný k životnímu prostředí

 

Naše salátové misky jsou vyrobeny z přírodního kraftového papíru, díky čemuž jsou v přírodě zcela rozložitelné. Pro své vlastnosti a přírodní vzhled jsou také velmi oblíbené mezi restauratéry i mezi zákazníky.

 

K salátovým miskám poskytujeme také praktické, znovu uzavíratelné a dobře těsnící víčko, proto nezapomeňte navštívit naší nabídku, kde naleznete univerzální víčko pro salátové misky o objemu 500 ml, 750 ml a 1 000 ml.

 

V našem sortimentu nezapomínáme ani na větší porce, neváhejte proto zamířit do naší nabídky salátových misek, kde si určitě vyberete tu svoji.

 

♻️Ekologická stopa:

Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu. Jejich správným tříděním pomáháte šetřit přírodní prostředí.