6 hodnocení

Krabička s uchem bílá 190x140x90

Bílá papírová krabička s uchem je univerzální cestou, jak zabalit vaše pokrmy. Snadno do ní uložíte vánoční cukroví, dezerty, výslužky ze svatby, ale i hlavní chody. Její největší výhodou je uchopitelná rukojeť, která zákazníkům usnadní manipulaci i přenos jídla.

Skladem
Kód: PB043-10
7,84 Kč 9,49 Kč včetně DPH 392 Kč / 50 ks
Kategorie: Krabičky na jídlo
Barva: Bílá
Materiál: Papír
Rozměr: 19x14
Tvar: Obdélník
Typ: Ekologické, Uzavíratelné
Účel: Na cukroví, Na dezerty, Na výslužky, Na svatbu, Na zákusky
Vlastnost: S možností potisku
Délka: 190mm
Šířka: 140mm
Výška: 90mm
Počet v balení: 50ks

Tahle bílá papírová krabička s uchem vám doslova padne do ruky. Zákazníci určitě ocení její praktickou rukojeť, ale i možnost opětovného uzavření. Díky svým rozměrům je krabička univerzální a hodí se na nejruznější druhy pokrmů od burgerů s hranolkami až po sladké dezerty.

Je vyrobená z kvalitního papíru, který se po vyhození rychle rozloží a nezatěžuje tak životní prostředí. Papír je také velmi pevný, takže se nemusíte bát, že se vám krabička pod tíhou jídla zdeformuje.

Krabičku u nás můžete pořídit bez potisku, ale i vyrobenou na míru s vaším logem.

 

Výhody bílé papírové krabičky s uchem:

✅ Praktická rukojeť

✅ Ekologický materiál

✅ Univerzální rozměr

✅ Jednoduchý vzhled

✅ Možnost potisku

 

V naší nabídce naleznete také papírové krabičky bez rukojeti, ať už velké či malé. Mohly by vás také zajímat naše další ekologické obaly.

 

♻️Ekologická stopa:

Jelikož jsou naše výrobky snadno rozložitelné, jejich používáním pomáháte šetřit přírodu. Přestože papírové obaly patří mezi ekologické varianty balení, neměli bychom zapomínat, že špinavé obaly od jídla nepatří do tříděného odpadu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: